Září 2016

Reply 1994 - Epizoda 6

18. září 2016 v 18:46 | Somni

Řeknu Vám, že tahle epizoda byla poměrně dlouhá. Pomalu hodinu a půl trvala, tak se na to připravte. Ostatně i překlad mi dal zabrat, přece jen čím delší epizoda, tím více titulků k přeložení. Ale zvládla jsem to, tak se máte na co těišt.
Musím říct, že tam podle mě byl rozhodně jeden pěkný moment, kdy my v mysli proběhlo "That's so sweet!" Jup, moje mysl poslední dobou používá anglické věty, než české. Ostatně, často se mi stává, že v češtině mi vypadne slovo a tak to pak dávám v angličtině. Taky to tak někdo má?

~ Video ~ Titulky ~


Strike Love - Epizoda 12

14. září 2016 v 19:20 | Somni

Řeknu vám, že Hye Sung je někdy opravdu dost tvrdohlavý a hrozí, že by baseball klidně zahodil pro jednu ženskou. Taky Vám někdy přijde hrozné to sledovat a vědět věci, které oni neví? Doufám, že v tomhle teda nejsem jediná.
Radost rozhodně udělám pro milovníky baseballu, protože se zde můžou těšit na hru.

~ Video ~ Titulky ~

Strike Love - Epizoda 11

7. září 2016 v 19:16 | Somni

U tohoto dílu jsem pomalu skákala nadšením, když se tamto událo. Taky se ani nedivím, když mám tolik ráda baseball. Takže musím říct, že dnešní epizodu jsem si užila hned, jak se objevil baseball. Snad i jediný sport, který bych dělala dobrovolně, jenže tady není kde. Taková škoda!
No, možná se u některých scén třísknete do čela, jak je to možné, že tohle mohli říct nebo udělat. Ale věřím, že to zvládnete. Podle mě je to takový rozdíl od minulé epizody, kterou jsem moc nedávala nad jejich chováním.

~ Video ~ Titulky ~