Říjen 2016

Strike Love - Epizoda 16

29. října 2016 v 19:29 | Somni

Tak, máme tu poslední díl, ve kterém si užijeme velice důležitou hru. Pokud ji Sebou vyhrají, mohou se posunout do červnových playoff. Pokud ne, tak mají smůlu no. Fandíte jim, aby se mohli dostat dál?
Jinak ani nevím, co mám na tento díl říct, mi trošku to přijde i otevřený a mohlo to skončit i trochu lépe, ale s tím bohužel nic nenaděláme. No, užijte si poslední díl SL.

~ Video ~ Titulky ~


Reply 1994 - Epizoda 7

27. října 2016 v 18:52 | Somni

Po velmi dlouhé době se tu objevuji s R94. Doufám, že máte radost. Jinak musím říct, že si v téhle epizodě dokážu dokonale představit, jak jim muselo být horko. Přece jen každý už musel někdy ve svém životě zažít takové horko, kdy se ani nedá v noci spát. Člověk by padl nad takovým vedrem, alespoň že toto léto nebylo, tak horké, ne?

~ Video ~ Titulky ~


Strike Love - Epizoda 15

26. října 2016 v 16:31 | Somni

Již tu máme předposlední díl, kde se uděje i pár věcí. Mi přijde, že Hyun Ji Odpadlíkům ze všech lidí nejvíce pomáhá, vždyť jsme taky viděli, co pro ně udělala. Taky, když je tam Hye Sung. Ale přijde mi ji i místy líto, ta její láska k Hye Sungovi. Opravdu, chudák holčina.
Naopak Ma Dong Tak se mi poslední dobou i dost zprotivil. Jsem si říkala, že by mohl být v pohodě, ale po tomhle. To prostě nejde.

~ Video ~ Titulky ~


Strike Love - Epizoda 14

22. října 2016 v 20:31 | Somni

Hádejte, kdo se po delší době ozval? Ano, jsem to já a přináším Vám další díl Strike Love. Jak vidíte, již se pomalu blížíme ke konci a já se pořádně pustím do R94 a doufám, že budu přidávat častěji. I když to vypadá tak, že přespříští týden to budu mít opět akční, ale tak doufejme, že tenhle týden to půjde lépe.

~ Video ~ Titulky ~


Strike Love - Epizoda 13

9. října 2016 v 12:35 | Somni

Po velmi dlouhé době se Vám opět ozývám. Notebook mi šel do opravny a tudíž jsem byla týden bez přidávání nových titulků a stejně tak i bez překládání. Chvíli mi teda trvalo, než jsem se opět do toho pustila, ale jsem zpátky s novou tohou do překládání!
Ještě 3 díly a už budeme končit s touto doramou. Jak jste si ji užili? Nevali jste si místy vlasy jako já?
Musím říct, že pro mě bylo radostí, když jsem zjistila, že průměrná délka titulků je tak 750, ono se to i rychleji přeloží a věty u toho nejsou nijak moc dlouhé.
Ps.: S kým máte radši Oh Hye Sunga? S Hyun Ji nebo s Eom Ji?

~ Video ~ Titulky ~