Březen 2017

Reply 1994 - Epizoda 19

29. března 2017 v 16:41 | Somni

Po filmu jsem hned s další doramou, což tentokrát je další díl R94. Dokážete tomu uvěřit, že mi zbývají jen dva díly a já s touhle doramou skončím? Je to neuvěřitelný, že?
Dále stále běží anketa, abych věděla, na co bych se měla nejdříve vrhnout. Ano, mám hned dva plány, co bych překládala a já je s radostí nechám na vás, abyste se rozhodli.

~ Video ~ Titulky ~


Suddenly Seventeen přeloženo

27. března 2017 v 14:56 | Somni

Dle aktualit jste mohli vědět, že brzy přidám tento film. A slib se stal skutkem. Dnes tu máte ode mě první film, co jsem kdy přeložila. Musím říct, že zprvu mi nepřišlo, že by mohl mít hodně titulků, ale s postupem času mě i mile překvapil. Asi jste si všimli, že hodně zmiňuji titulky. Není to tak, že bych si stěžovala, ale jen se ráda o nich bavím a dělám si i legraci.
Dále chci říct, že ti, kteří neviděli nebo nečetli Harryho Pottera a plánují si to napravit. Nedívejte se na to. Dostanete zde úžasné spoilery ohledně dvou postav z Harryho Pottera. Je to opravdu jen na vás, já vás varovala.
A také mi přijde, že jsem si z tohoto filmu vzala i ponaučení. Možná to je důvod, proč jsem se rozhodla, že ho přeložím. Dobře, taky se mi líbil, což je další důvod. Ale mám pocit, že sděluje, aby se člověk nikdy nevzdával svých snů, a že si je vždy dokáže splnit. Bych i více řekla, ale to bych vyzradila něco z filmu. Myslím, že bohatě postačí i jeho anotace.
No, užijte si tento film.

~ Video ~ Titulky ~


Suddenly Seventeen

21. března 2017 v 20:20 | Somni

Originální název: 28 Sui Wei Cheng Nian
Anglický název: Suddenly Seventeen
Datum vydání: 9. 12. 2016
Typ: Film
Země původu: Čína
Počet epizod: 1
Doba epizody: 1 hodina 46 minut
Obsah: Liang a Mao už 5 let bydlí spolu a 10 let spolu chodí. Ning, kamarádka Liang se pokusí při své svatbě přimět Maa, aby Liang požádal o ruku. Mao však odmítne a rozejde se s Liang. Liang je zničená a koupí si kouzelnou čokoládu, díky které se v 28 letém těle objevuje mysl 17 leté Liang. Přitom se snaží získat zpět Maa a naučit se opět malovat. A aby toho nebylo málo, na scéně se objeví další muž, který se ovšem zamiluje do Liang, ve které vězí 17 leté já. Jak to všechno dopadne?


Film~ Video ~Titulky
Suddenly SeventeenUlož.toAkihabara

Podle novely

21. března 2017 v 19:38 | Somni

Seriály


Filmy


Fantasy

21. března 2017 v 19:38 | Somni

Seriály

Filmy


Čína

21. března 2017 v 19:35 | Somni

Seriály


Filmy


Dear Sister - Epizoda 6

15. března 2017 v 17:16 | Somni

Tohru mi předala štafetu a já Vám přeložila 6. díl Dear Sister. Zbývají mi jen dva díly a můžu tento společný projekt považovat za ukončený. Kdo by to i řekl, že to teď půjde tak rychle?
Ovšem musím poděkovat Tohru za pár pomocí. (Sami moc dobře víme, že?)
No, užijte si tento pohodový díl.
Varování: Možná umřete...

~ Video ~ Titulky ~


Reply 1994 - Epizoda 18

6. března 2017 v 17:19 | Somni

Hádejte, kdo se vrátil? Slyším dobře, že Somni? Ano, to je správně, Somni se navrátila s další epizodou.
Řeknu Vám, to byla fuška. Využívat hned dvoje verze titulků, kde každý tvrdily jiný význam a vy se musíte rozhodnout, který dává větší smysl. Doufám, že už mě nic takového nebude čekat.
Po téhle epce se pustím do DS a pak zase R94. Takže si chvíli počkáta na 19 epizodu, která bude kratší jak tahle. Ano, nebude mít hodinu a třičtvrtě (?).

~ Video ~ Titulky ~