Červen 2017

The Legend Of The Monster - Epizoda 12

24. června 2017 v 20:23 | Somni

Jak jsem slíbila, že o víkendu přidám další díl TLOTM, tak jsem i udělala. Zde máte druhou část. Musím říci, že jedný osoby mi bylo i dosti líto, ani nevíte, jak jsem si ji dokázala oblíbit. Nebudu vám říkat koho, protože by to mohlo být vzáno za spoiler a to vám nechci udělat.
Nu, užijte si tento díl.

~ Video ~ Titulky ~


The Legend Of The Monster - Epizoda 11

21. června 2017 v 20:27 | Somni

Hádejte, kdo se tu opět objevil? No, ano, Somni, která vám přináší další díl TLOTM. Neudělám vám moc radost, ale tenhle díl je 1. částí a na pokračování si budete muset bohužel počkat, ale to zvládnete, ne? Věřím ve vás.
Stejně tak typuju, že 12. díl by mi neměl tolik trvat, jelikož to má extrémně málo titulek viz. aktuální překlady. Vidím to tak, že o víkendu bych mohla přidat 2. část.

~ Video ~ Titulky ~


The Legend Of The Monster - Epizoda 10

18. června 2017 v 17:26 | Somni

Jsem dokázala krásně zaperlit s tímto obrázkem, co jsem posílala Tohru. Jo a proto lidi, dávejte si pozor, když máte hlad. Třeba pak půjdete taky lovit někoho, tak si radši dejte tu Snickersku.
A všimli jste si toho, že už jsme v polovině? Nehorázně to utíká, že jo? Jinak vám mohu říci, že následující díl opět bude na části. Takže 11. díl bude část první. Jen dávám předem vědět.
Užijte si tento díl.

~ Video ~ Titulky ~


Go Princess Go - Epizoda 5

17. června 2017 v 20:32 | Somni

Vrátila jsem se z mrtvých a přidávám další díl GPG. Máte se tedy na co těšit, ostatně jako u každého dílu, který stojí za zkouknutí. Doufám, že už to půjde rychleji to mé překládání, ale asi to jsou jen mé plané naděje, jelikož příští týden ještě budu mít co dělat. Ano, pár písemek, ale tak by byla škoda si zkazit jimi známky.

~ Video ~ Titulky ~


The Legend Of The Monster - Epizoda 9

4. června 2017 v 17:30 | Somni

A zde máte ode mě 2. část. Moc ani k tomu nemám co říci, přijde mi tenhle díl trošku slabší oproti ostatním. No, porovnejte si sami. Jen jedna postava mi dosti vadí svým chováním. No, to zvládnu.
Dále chci říci, že moje neuvěřitelná aktivita poklesne, ano, končí mi praxe a začíná škola. K tomu se mi blíží zkoušky v autoškole, tak se mám teda na co těšit. Pomalu už mohu začít vyšilovat. :D

~ Video ~ Titulky ~